w

Andrzej Grabowski nagrał nową płytę. Fani są zachwyceni

Andrzej Grabowski nagrał nową płytę. Fani są zachwyceni

Andrzej Grabowski jest człowiekiem wielu talentów. Jak się ostatnio okazało to także całkiem sprawny wokalista. Już niedługo światło dzienne ujrzy jego kolejna płyta „Łagodnie”. To efekt współpracy z duetem producenckim Cedury, który tworzą Piotr Krakowski i Wojtek Klimczyk.

W teledysku promującym płytę możemy usłyszeć –

„Uwierz mi na słowo, nie jest bombowo, kiedy z jastrzębia stajesz się sową” – śpiewa Grabowski 

Zobacz także:  Jen Selter - zobacz jak ćwiczy właścicielka najlepiej ocenianego tyłka na świecie

Piosenka pt.: „Metryka” mówi o nieubłaganie pędzącym czasie i uczuciu utraty młodości. Fani nie kryją entuzjazmu. W pierwszych komentarzach pod piosenką czytamy:

„Panie Andrzeju ukłony”, „Panie Andrzeju, sam tutaj milion wyświetleń wbiję”, „Panie Andrzeju, nie przestawaj Pan śpiewać. Czekam na kolejne utwory. O taką muzykę ciężko w obecnych czasach!”, „Polski Leonard Cohen”, „Panie Andrzeju pan będzie jastrzębiem jeszcze bardzo długo. Serdecznie pozdrawiam”, „Genialne!”, „Ma Pan magię w głosie”, „Panie Andrzeju szacunek dla tej piosenki”, „To jest cudne… Można słuchać i słuchać i słuchać…”.

Zobacz także:  Prawdziwa historia Świętego Mikołaja, która może Cię zaskoczyć

„Łagodnie” to drugi album studyjny w muzycznej karierze Andrzeja Grabowskiego. Jego pierwsza solowa płyta pt.: „Mam prawo…czasami…banalnie” ukazała się w 2010 roku.