w , ,

Dramat po weselu na Śląsku! Krwawe morderstwo

dramat

Tragiczne skutki małżeńskiej kłótni w Zabrzu. Zaczęło się niewinnie, 48-letni mężczyzna był z żoną na weselu. Do domu wrócił jednak wcześniej niż partnerka, a kiedy 58-latka pojawiła się w mieszkaniu, doszło do rozlewu krwi.

To dramatyczne wydarzenie miało miejsce w niedzielę rano, w jednym z mieszkań w centrum Zabrza. W środę o wszystkim poinformowała policja.

Zabójcza awantura

Awantura małżeńska przerodziła się w zbrodnie. Gdy kobieta wróciła z przyjęcia nie panowała nad sobą i podczas kłótni sięgnęła po nóż i rzuciła się na męża. Zadała mu kilka ciosów nożem oraz innym przedmiotem w okolicę klatki piersiowej. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Niestety, jeszcze tego samego dnia 48-latek zmarł.

58-latce wykonano test sprawdzający obecność alkoholu w organizmie. Kobieta w chwili zatrzymania była nietrzeźwa, miała prawie dwa promile alkoholu we krwi. Postawiono jej zarzut usiłowania morderstwa. Sąd zdecydował, że mieszkanka Zabrza pozostanie w areszcie przez najbliższe 3 miesiące. Grozi jej dożywocie.

Miód w słoiczkach na drewnianej desce.

Miód faceliowy ma niezwykły wpływ na nasz organizm. Dowiedz się dlaczego

dramat

Witold Łaszek siedem razy oddał osocze. Ratuje ludzkie życia