w , ,

Jesienne inspiracje na ozdoby do domu

Suszone liście, wiszące na oknie.
stylowi.pl

4. Ozdoby z suszonych liści na okno

Tego rodzaju ozdoba jest szybka w przygotowaniu a jednocześnie naprawdę efektywna. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni czy pokoju dziecka. Co ważne, jej przygotowanie zajmie nam zaledwie kilka minut a ostateczny wygląd jest uzależniony od naszej wyobraźni i oczekiwań. Potrzebujemy sznurka – najlepiej cienkiego – może być to zwykła nic bądź sznurek jutowy, nożyczek, kleju na gorąco oraz suszonych liści w jesiennych kolorach.

Jesienne inspiracje mogą być także formą aktywności dla całej rodziny. Możemy usiąść z naszymi bliskimi i zabrać się za przygotowanie jesiennych ozdób. Najpierw powinniśmy przygotować sznurek odpowiedniej długości – może być to ozdoba na całą długość okna, ale i na połowę czy 1/4.

Następnie do sznurka, w dowolnej odległości, za pomocą kleju na gorąco przyklejamy liście. Na koniec uchylamy okno, wkładamy część sznurka za ramę okna, zamykamy je i gotowe. Zaletą ozdoby jest to, że możemy ją bezinwazyjnie montować! Możemy podobnie ozdobić nasze firany czy zasłony, montując liście do karnisza.

zdrowe obiady

10 pomysłów na zdrowe obiady bez smażenia!

Adam Gruca

Zaginął Adam Gruca. Trwają poszukiwania