w ,

Morderstwo w Brzozowie. Janusz F. poszukiwany

morderstwo

Na Podlasiu we wsi Brzozowo rozegrał się istny dramat. Z analizy wydarzeń wynika, że poszukiwany Janusz F. udusił swoją żonę i upozorował jej samobójstwo. Ciało kobiety znalazł ich 16- letni syn. Mieszkańcy wsi boją się o własne życie.

Tragedia miała miejsce 30 września. 49-letni Janusz F. zawiesił ciało żony na haku od huśtawki. Ich nastoletni syn jako pierwszy zobaczył zwłoki, jest zdruzgotany makabrycznym zdarzeniem. Jego babcia, matka ofiary wypowiedziała się w tej kwestii. –

„Bardzo płakał, przytuliłam go mocno, długo nie mogłam uspokoić. Teraz mieszka u mnie, ale boi się wychodzić samotnie do innych pomieszczeń. Za każdym razem prosi mnie o towarzystwo. Jestem załamana.

Małżeństwo Janusza i Beaty trwało niemal 20 lat. Nie był to jednak szczęśliwy czas, ponieważ mężczyzna był apodyktycznym tyranem. W maju jego żona uciekła i zażądała rozwodu, ale gdy wróciła po dokumenty, została zaatakowana.

Morderstwo z zimną krwią

Jak podaje policja sekcja zwłok potwierdza, że 36-latka została zamordowana. Służbom nie udało się, jak dotąd, ustalić gdzie znajduje się podejrzany. Jak podaje „Fakt”, śledczy znaleźli jego samochód i telefon, które znajdowały się niedaleko miejsca zbrodni. Sąsiedzi przyznają, że żyją w strachu, ponieważ szaleniec jest nadal na wolności. W przeszłości mężczyzna groził kilku rolnikom. Jeden z mieszkańców wsi mówi:

„Janusz to nerwus. Zawsze chciał, by było po jego myśli. Lepiej było z nim nie zadzierać. (…) Żona nie miała nic do powiedzenia. Zawsze była zastraszona. Nic nie mogła zrobić bez jego zgody.”

morderstwo

Łukasz Szumowski już po koronawirusie?

morderstwo

500 plus w 2021 r. Czy to koniec świadczenia?