w ,

Morderstwo w Brzozowie. Janusz F. poszukiwany

morderstwo

Na Podlasiu we wsi Brzozowo rozegrał się istny dramat. Z analizy wydarzeń wynika, że poszukiwany Janusz F. udusił swoją żonę i upozorował jej samobójstwo. Ciało kobiety znalazł ich 16- letni syn. Mieszkańcy wsi boją się o własne życie.

Tragedia miała miejsce 30 września. 49-letni Janusz F. zawiesił ciało żony na haku od huśtawki. Ich nastoletni syn jako pierwszy zobaczył zwłoki, jest zdruzgotany makabrycznym zdarzeniem. Jego babcia, matka ofiary wypowiedziała się w tej kwestii. –

„Bardzo płakał, przytuliłam go mocno, długo nie mogłam uspokoić. Teraz mieszka u mnie, ale boi się wychodzić samotnie do innych pomieszczeń. Za każdym razem prosi mnie o towarzystwo. Jestem załamana.

Małżeństwo Janusza i Beaty trwało niemal 20 lat. Nie był to jednak szczęśliwy czas, ponieważ mężczyzna był apodyktycznym tyranem. W maju jego żona uciekła i zażądała rozwodu, ale gdy wróciła po dokumenty, została zaatakowana.

Morderstwo z zimną krwią

Jak podaje policja sekcja zwłok potwierdza, że 36-latka została zamordowana. Służbom nie udało się, jak dotąd, ustalić gdzie znajduje się podejrzany. Jak podaje „Fakt”, śledczy znaleźli jego samochód i telefon, które znajdowały się niedaleko miejsca zbrodni. Sąsiedzi przyznają, że żyją w strachu, ponieważ szaleniec jest nadal na wolności. W przeszłości mężczyzna groził kilku rolnikom. Jeden z mieszkańców wsi mówi:

„Janusz to nerwus. Zawsze chciał, by było po jego myśli. Lepiej było z nim nie zadzierać. (…) Żona nie miała nic do powiedzenia. Zawsze była zastraszona. Nic nie mogła zrobić bez jego zgody.”

Łukasz Szumowski

Łukasz Szumowski już po koronawirusie?

500 plus

500 plus w 2021 r. Czy to koniec świadczenia?