w , ,

Najlepszy przepis na zimową herbatę

Zimowa herbata z pomarańczą i sokiem malinowym.
cookmagazine.pl

Przepis na zimową herbatę dla każdego

Zimowa herbata powinna charakteryzować się tym, że jest rozgrzewająca i pełna zdrowia. Wszystko dzięki dodatkom, które się w niej znajdują. Na początek parzymy naszą ulubioną czarną herbatę, nie dodajemy do niej cukru ani żadnych innych dodatków.

Kiedy herbata lekko ostygnie, dodajemy do niej 1 łyżeczkę miodu. Przepis na zimową herbatę sprawdzi się szczególnie, gdy wybierzesz miód z dobrej pasieki! Zyskasz wówczas gwarancję, że jest to prawdziwy miód, a nie rozpuszczony cukier!

Zobacz także:  10 niesamowitych sposobów jak pozbyć się trądziku domowe sposoby

Mieszamy herbatę do czasu, aż miód się rozpuści. Następnie dodajemy odrobinę posiekanego imbiru oraz dwa goździki. Mają charakterystyczny, intensywny aromat i rozgrzewające właściwości. Dodajemy również łyżeczkę soku malinowego bądź żurawinowego. Na koniec możemy wrzucić do herbaty laskę cynamonu.

Na koniec, dodajemy do herbaty plaster pomarańczy bądź cytryny. Choć to cytryna jest popularniejszym dodatkiem do tego napoju, to my bardziej polecamy pomarańczę. Przywodzi na myśl atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i rozgrzewa nie tylko ciało, ale i duszę!

tanie ozdoby świąteczne

Tanie ozdoby świąteczne, które wniosą do Twoich wnętrz klimat i zapach Bożego Narodzenia

Rodzinne oglądanie filmów.

Top 8 najlepsze filmy świąteczne, dzięki którym poczujesz prawdziwą magię