w , ,

TOP10: Najszybszy samochód na świecie to jeżdżąca rakieta

Najszybsze auto świata 2021 roku.
motor1.com

Najszybsze auto świata 2021 rok

Jak można się domyślać, najszybsze auto świata 2021 roku również pochodzi z Ameryki. Venom F5 jest produkowany przez Hennessey. Model ma mieć ogromny potencjał i osiągać maksymalną prędkość 512 kilometrów na godzinę!

Najszybszy samochód na świecie będzie produkowany seryjnie, jednak jego ilość jest mocno ograniczona. Powstanie jedynie 25 sztuk tych samochodów. Każdy z nich ma opcję personalizacji, czyli dostosowania samochodu do indywidualnych oczekiwań klienta.

Z pewnością wiele osób interesuje się ceną tego rodzaju sportowego gadżetu, zabawki. Otóż wynosi ona 2,1 miliona dolarów! Tak niezwykła prędkość wymaga niezwykłego nakładu finansowego!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.