w , ,

Zrób nalewkę z jeżówki – przyda Ci się jesienią

Nalewka na przeziębienie rozcieńczana z wodą.
unsplash.com

Nalewka na przeziębienie – właściwości

Przede wszystkim nalewka na przeziębienie jest znana z tego, że ma właściwości przeciwgrzybicze, antyzapalne, antybakteryjne i antywirusowe. To właśnie dlatego dobrze radzi sobie z różnego rodzaju infekcjami.

W medycynie alternatywnej zwraca się także uwagę na to, że eliksir może delikatnie łagodzić dolegliwości bólowe, wpływać rozgrzewająco na organizm i zwiększać potliwość, dzięki czemu szybciej uporamy się z przykrymi dolegliwościami.

W kontekście przeziębienia zwraca się uwagę na to, że warto stosować nalewkę po antybiotykoterapii, by przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz wspomóc pracę jelit. Oczywiście nalewka jest zalecana jedynie dorosłym.

Zobacz także:  Jak szybko się uczyć - sprawdź, co może Ci pomóc!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.