w

Niesamowite zdjęcia wraku Titanica

Wrak statku.
national-geographic.pl

Kondycja Titanica

Zdjęcia Titanica wykazują, że nie jest on w dobrym stanie i za kilkadziesiąt lat już być może niewiele zostanie ze statku. Oczywiście wrak podzielony jest na dwie części.

W trakcie, gdy statek się zatapiał, woda wlała się do jednej z jego części i sprawiła, że ta poszła na dno, zostawiając za sobą na powierzchni jeszcze przez jakiś czas drugą część statku.

Zobacz także:  15 niezwykłe ciekawostki historyczne

Wkrótce obie spoczęły obok siebie w pewnej odległości, zatapiając nie tylko statek, ale i marzenia oraz życie około 1500 osób z 2200 członków załogi.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.