w , ,

Pijana Polka bez maseczki w samolocie. Pobiła dwie pasażerki

Polka

Awantura w samolocie przez 51-letnią kobietę, która wracała do Warszawy z wakacji w Egipcie. Nie chciała założyć maseczki ochronnej i nie stosowała się do poleceń załogi. Zdenerwowani pasażerowie wzięli sprawy w swoje ręce. Polka awanturowała się, krzyczała na pokładzie i użyła przemocy fizycznej wobec dwóch pasażerek, oskarżając je o kradzież. Personel pokładowy próbował załagodzić sytuację, ale bezskutecznie. 

Zobacz także:  Te rośliny pomogą Ci oczyścić i nawilżyć powietrze w domu!

Kobieta uspokoiła się dopiero wtedy, kiedy na pokładzie pojawili się funkcjonariusze GIS. Poinformowali oni 51-latkę, że w przypadku niewykonywania poleceń, zostaną użyte wobec niej środki przymusu bezpośredniego. Do samolotu, który przyleciał z Hurghady do Warszawy, zostało wysłanych czterech funkcjonariuszy.

Zobacz także:  Produkty od których się tyje - lista 20 produktów!

Polka została poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i wynik okazał się pozytywny. Niesforną pasażerką ostatecznie zajęła się Straż Miejska, która umieściła kobietę w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Grozi jej kara grzywny w wysokości 500 zł za niestosowanie się do poleceń związanych z porządkiem na pokładzie (na podstawie art. 210 ust. 1 pkt 9 ustawy Prawo Lotnicze).

Zobacz także:  11 pomysłów na zabawy z dzieckiem w domu
Przygotowane stanowisko do gotowania.

Gadżety kulinarne, które ułatwią pracę w kuchni

Polka

15 ciekawostek o niesamowitym zjawisku – tsunami!