w

Polecane masaże erotyczne dla pań. Podpowiadamy!

Polecane masaże erotyczne dla pań. Podpowiadamy!

Wybranie się przez kobietę na masaż erotyczny do innej kobiety może okazać się najlepszym pod względem zmysłowym doznaniem w życiu i polecane jest zarówno singielkom, jak i tym pozostającym w stałych związkach. Na czym polega magia masażu erotycznego? Spróbujemy go dla Ciebie oswoić…

Czym jest masaż erotyczny dla pań?

Gdy chodzi o dobry salon masażu Warszawa jest idealnym miastem, aby poszukiwać najbardziej profesjonalnej usługi, która dostarczy Ci mnóstwa niezapomnianych wrażeń przy maksymalnej dyskrecji. Nie musisz niczego się obawiać – masażystki zachowują pełną dyskrecję, a to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami salonu, pozostaje za nimi – choć tak naprawdę, gdy z niego wyjdziesz, odczujesz, że nie masz się czego wstydzić, a także poczujesz, że jesteś jeszcze bardziej kobieca i pewna siebie! Masaże erotyczne, wbrew obiegowej opinii, nie są usługą przeznaczoną wyłącznie dla panów – kobiety również chętnie z nich korzystają. To specjalny masaż całego ciała z uwzględnieniem stref erogennych, a nawet zewnętrznych narządów rodnych. Delikatna stymulacja pochwy, sromu czy łechtaczki, piersi, pośladków i pozostałych stref erogennych to nie tylko sposób na osiągnięcie orgazmu. Kobiety rozluźniają się wtedy bardziej niż przy klasycznym masażu. Ich pochwa staje się lepiej ukrwiona i wrażliwa na dotyk, co oczywiście może zakończyć się pięknym finałem.

Jakie są rodzaje masaży erotycznych dla kobiet?

Masaże dla pań to przede wszystkim masaż tantryczny – bazujący na buddyjskiej filozofii, której celem jest uwolnienie napięć i wzmocnienie seksualnej energii każdego człowieka, gdyż to właśnie ten rodzaj energii pozwala na odczucie wyraźnej poprawy jakości życia. W salonie masażu dostępny jest również masaż dla pań Yoni – specjalny zabieg obejmujący strefy genitalne kobiety, pozwalający uzyskać poza finałem również wzmocnienie i lepsze ukrwienie ścianek pochwy, głębokie rozluźnienie mięśni, uwrażliwienie stref intymnych i zwiększenie ich podatności na stymulację. Kobiety mogą także skorzystać z masażu Nuru, który poleca na pieszczotach całego ciała przez różne części ciała masażystki, z wykorzystaniem pięknie pachnących, zmysłowych olejków.

Zobacz także:  Elektrostymulator jako narzędzie wspomagające trening i rehabilitacje

Dlaczego warto wybrać się na kobiecy masaż?

Wiele kobiecych problemów ze zdrowiem i psychiką wynika z wewnętrznych blokad – wstydu czy trudności w przełamaniu własnej nieśmiałości. Chęć głębszego doświadczania, przeżywania satysfakcjonującego seksu i czerpania z życia pełnymi garściami zderza się u nich z wpajanym kobietom od zawsze tabu, co prowadzi do kłopotów również w związkach partnerskich. Stosunki bywają nieprzyjemne, a nawet bolesne, miesiączki powodują olbrzymi dyskomfort, a sama kobieta doświadcza uczucia spięcia, niezadowolenia z życia. Już jedna sesja masażu erotycznego pozwala głęboko się rozluźnić, poczuć przyjemność z orgazmu, uwrażliwić pochwę i strefy erogenne i otworzyć je na nowe doznania. Masaż dla pań w różnych formach polecany jest również kobietom pozostającym w związkach – dzięki niemu życie seksualne może rozkwitnąć!

Zobacz także:  Świerzb u psa – jak rozpoznać i wyleczyć?