w , ,

Zacznij wykorzystywać prawo przyciągania

Kobieta stosująca prawo przyciągania.
unsplash.com

Po prostu zacznij

W procesie manifestacji bardzo ważny jest pierwszy krok. Choć może się wydawać, że jest bardzo prosty, to wymaga pewnego duchowego przygotowania, pogodzenia się z otaczającym na światem.

Jeśli uda Ci się to osiągnąć, to będziesz krok bliżej do tego, by zdobyć to, w czym ma Ci pomóc prawo przyciągania. Pamiętaj, by nie pozwalać negatywnym myślom na zakłócenia. Masz cel, wiesz dokąd zmierzasz – doceniaj to!

Otaczaj się także tymi, którzy są dla Ciebie dobrzy i nie wykorzystują tego, że masz czyste intencje wobec nich. Wprowadź rutynę manifestacyjną. Możesz także zapisywać swoje manifestacje i czytać je, by się utrwalały.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.