w , ,

Zacznij wykorzystywać prawo przyciągania

Uśmiechnięta kobieta podczas medytacji.
unsplash.com

Uważaj na swoje myśli

W metodzie jest jednak pewien kruczek: prawo przyciągania działa na wszelkiego rodzaju myśli i działania! Oznacza to, że jeśli jesteś urodzonym pesymistą i masz skłonności do myślenia o sobie i swoim życiu w szarych barwach, to powinieneś przestać.

Zobacz także:  Dlaczego nie pijesz jeszcze tego soku każdego dnia? To takie ważne...

W przeciwnym razie wszystko to może się ziścić! Na pewno masz w swoim otoczeniu osoby, które wciąż powtarzają, że mają pecha, nic im się nie udaje i w niczym nie czują się dobrze. Zgodnie z zasadami manifestacji, faktycznie może tak być!

Jesteśmy bowiem tym, co przyciągamy. Jesteśmy tacy, jakimi myślimy, że jesteśmy. Nasza podświadomość ma większe znaczenie w naszym życiu, niż moglibyśmy podejrzewać.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.