w , ,

Zacznij wykorzystywać prawo przyciągania

Medytująca kobieta o zachodzie słońca.
unsplash.com

Nie pozwól sobie na zwątpienie

Prawo przyciągania nie działa, gdy jednocześnie czegoś chcemy i sobie tego zabraniamy. Należy pozbyć się przekonania, że choć bardzo czegoś chcemy, to tak naprawdę na to nie zasługujemy.

Jeśli chcesz znaleźć partnera, który będzie Cię kochał i szanował, to manifestuj to. Nie możesz jednak jednocześnie wychodzić z założenia, że nie zasługujesz na prawdziwe szczęście, lojalność, oddanie i zaufanie. Wówczas przeczysz swoim potrzebom!

Zobacz także:  Wyzwania na grudzień - co zrobić, aby ten miesiąc był naprawdę wyjątkowy

Podobnie, jeśli chcesz zmienić pracę na lepszą lub osiągnąć sukces w prowadzeniu własnej działalności. Nie możesz jednocześnie wychodzić z założenia, że nie jesteś wystarczająco dobry w tym, co robisz, by to osiągnąć!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.