w ,

Problemy ze snem? Powodów może być kilka

Problemy ze snem?

Problemy ze snem? Coraz więcej osób skarży się na problemy ze snem. Niewyspanie może poważnie utrudniać funkcjonowanie na co dzień. Warto znaleźć przyczynę tego problemu. Zobacz, co może być powodem Twoich problemów.

Problemy ze snem?
psycom.net, Problemy ze snem?
Zobacz także:  Nigdy nie jedz tego na noc - 6 potraw, których należy unikać jak ognia

Problemy ze snem? Budzenie się około 3:00

Budzenie się w nocy ma najczęściej miejsce około godziny trzeciej. Przyczyną mogą być problemy z płucami lub inne schorzenia układu oddechowego.
Innym powodem są zaburzenia pracy wątroby. Wszystko przez wzmożoną aktywność tego organu o tej godzinie.

Zobacz także:  Sprawdź jak cukier wpływa na Twój mózg

Dieta

Dieta również ma ogromny wpływ na budzenie się w nocy. Spożywanie tłuszczów przed pójściem spać nie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.
Problemy z ciśnieniem mogą wpływać na proces snu. O 3 mamy do czynienia z najmniej jakościowym snem. Zaburzenia jelit to kolejna możliwa przyczyna wybudzania i problemów z ciągłością snu. Także stres ma ogromne znaczenie na funkcję odpoczynku i regeneracji organizmu, jakim jest sen.

Zobacz także:  Wpływ awokado na odchudzanie

Zła jakoś snu

Przyczyn może być wiele. Warto znaleźć odpowiedź na pytanie, co powoduje zaburzenia snu i zadbać o to, by wyeliminować problem. Brak odpowiedniej ilości oraz zła jakość snu może negatywnie wpłynąć na standard naszego życia. W przypadku problemów o podłożu fizycznym jak i psychicznym warto zasięgnąć porady lekarza i ustabilizować ten proces.

Zobacz także:  Wulkaniczna energia mogłaby zasilić całe Stany Zjednoczone

Problemy ze snem?

Tego nie jedz przed snem!

Problemy ze snem?

Jeśli zauważysz ten szczegół w samolocie, nie panikuj. Otwór w oknie