w ,

Problemy ze snem? Powodów może być kilka

Problemy ze snem?

Problemy ze snem? Coraz więcej osób skarży się na problemy ze snem. Niewyspanie może poważnie utrudniać funkcjonowanie na co dzień. Warto znaleźć przyczynę tego problemu. Zobacz, co może być powodem Twoich problemów.

Problemy ze snem?
psycom.net, Problemy ze snem?
Zobacz także:  5 pomysłów na świąteczny obiad, którym zachwycisz rodzinę

Problemy ze snem? Budzenie się około 3:00

Budzenie się w nocy ma najczęściej miejsce około godziny trzeciej. Przyczyną mogą być problemy z płucami lub inne schorzenia układu oddechowego.
Innym powodem są zaburzenia pracy wątroby. Wszystko przez wzmożoną aktywność tego organu o tej godzinie.

Zobacz także:  Co oznacza biały nalot na ogórkach? Lepiej to wiedzieć

Dieta

Dieta również ma ogromny wpływ na budzenie się w nocy. Spożywanie tłuszczów przed pójściem spać nie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.
Problemy z ciśnieniem mogą wpływać na proces snu. O 3 mamy do czynienia z najmniej jakościowym snem. Zaburzenia jelit to kolejna możliwa przyczyna wybudzania i problemów z ciągłością snu. Także stres ma ogromne znaczenie na funkcję odpoczynku i regeneracji organizmu, jakim jest sen.

Zobacz także:  Naukowcy pracują nad szczepionką na nowotwór - wyniki są obiecujące

Zła jakoś snu

Przyczyn może być wiele. Warto znaleźć odpowiedź na pytanie, co powoduje zaburzenia snu i zadbać o to, by wyeliminować problem. Brak odpowiedniej ilości oraz zła jakość snu może negatywnie wpłynąć na standard naszego życia. W przypadku problemów o podłożu fizycznym jak i psychicznym warto zasięgnąć porady lekarza i ustabilizować ten proces.

Zobacz także:  Jak zadbać o stopy, by atrakcyjnie prezentowały się latem?

Tego nie jedz przed snem!

Tego nie jedz przed snem!

Otwór w oknie samolotu

Jeśli zauważysz ten szczegół w samolocie, nie panikuj. Otwór w oknie