w

Czy Rafał Collins wkroczy do polityki?

Czy Rafał Collins wkroczy do polityki?

Grzegorz i Rafał Collins prowadzą prestiżowe warsztaty samochodowe, a ich klientami są największe gwiazdy show-biznesu, takie jak Cristiano Ronaldo czy Rita Ora. Przedsiębiorczy bracia prowadzą również swój program pt.: „Odjazdowe Bryki Braci Collins” na TVN Turbo. Ostatnio mogło ich poznać szersze grono odbiorców za sprawą udziału w reality show Ameryka Express.

W wywiadzie przeprowadzonym przez portal Pudelek.pl dowiadujemy się o tym, co o polityce myśli Rafał Collins. – „kolesiostwo, nepotyzm”. Dodaje, że państwo polskie pomaga ludziom, ale swoim. Na pytanie czy chciałby zaangażować się w politykę mówi, że zrobiłby to w momencie, gdy uzyska finansowy spokój. Wtedy wejście do polityki traktowałby jedynie jako „przedłużenie działalności charytatywnej.”

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.