w , , , , ,

Red Lipstick Monster zakażona koronawirusem!

red lipstick monster

Pandemia nie ustaje, o czym przekonala się ostatnio Ewa Grzelakowska–Kostoglu, znana w sieci jako Red Lipstick Monster. Youtuberka wyznała, że zrobiła test na obecnosć koronawirusa i wyszedł pozytywny. Nagrała film, w którym opowiada o całym zdarzeniu.

Wszystko zaczęło się od tego, że RLM zamierzała odwiedzić swoich rodziców. Przed wyjazdem, aby podejść do sprawy odpowiedzialnie, wykonała test na obecność wirusa. Ku wielkiemu zdziwieniu okazał się być pozytywny, youtuberka nie miała żadnych objawów. –

Chciałam to zrobić w pełni odpowiedzialnie i mieć wynik najlepszego testu, czyli RT-PCR, który pobiera się z nosa i gardła. Chciałam to wiedzieć, żeby jechać do rodziców i cieszyć się tym kontaktem bez myśli, że mogłabym po prostu ich zabić. Są w grupie podwyższonego ryzyka i kontakt z wirusem mógłby być dla nich śmiertelny.

Zobacz także:  Nigdy nie jedz tych 20 potraw, jeśli chcesz długo żyć!

Ewa Grzelakowska–Kostoglu mówi o niewydolności systemu. Blogerka musi izolować się w domu razem z mężem, ale nie wie na jak długo. Jak sama stwierdziła, ma mnóstwo pytań, na które nikt nie udzielił jej odpowiedzi. –

Nigdzie nie jestem w stanie otrzymać odpowiedzi na swoje pytania, a mam ich mnóstwo! Mam siedzieć w domu i czekać, aż będę chora? Nasza procedura jest nieco utrudniona, dlatego, że większość ludzi ma jakieś objawy, jest kierowana na badania, dostaje wynik pozytywny przez lekarza i ma trochę większy zasób informacji. My jesteśmy trochę poza systemem, zwłaszcza teraz, gdy jest duża fala, to jesteśmy trochę pomijani. […] Jesteśmy w tej chwili na takim etapie, że nas system już jest, bądź za chwilę będzie, niewydolny. 

Zobacz także:  Nie pozwól nikomu trzymać tego w lodówce!

Youtuberka na koniec zapowiedziała, że będzie kontaktować się z widzami, uwieczniać cały proces i dawać wskazówki, które mogą być niezwykle przydatne dla kogoś w podobnej sytuacji.

Zobacz także:  Łyżka miodu codziennie przed snem? Zobacz dlaczego warto to robić!

red lipstick monster

Przedsiębiorcy apelują do rządu o zaniechanie restrykcji

Ludzie podczas rozmowy w pracy.

10 wskazówek jak być komunikatywnym – sprawdź, jak ułatwić sobie życie