w , ,

Robert Gryn – milioner, który się zakochał i wszystko sprzedał

Robert Gryn podczas rozmowy z Łukaszem Jakóbiakiem.
gwiazdy.wp.pl

Pierwsze kroki w biznesie

Pierwsze kroki Gryna na rynku stanowił start-up, czyli nowotworzone przedsiębiorstw bądź organizacja o tymczasowym charakterze, która poszukuje najlepszego modelu biznesowego, który umożliwiłby jej rozwój.

Zobacz także:  Jeśli będziesz pił to codziennie, będziesz żył wiecznie

W 2011 roku nawiązał współpracę z Codewise – firmą, która zdecydowała się dać szansę młodemu przedsiębiorcy i nawiązać z nim współpracę. Była to doskonała decyzja zarówno z punktu widzenia firmy, jak i samego Roberta.

Codewise stało się jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie – wkrótce Robert Gryn stał się jej właścicielem. Wówczas oczywiste stało się to, że będzie jednym z najmłodszych milionerów w Polsce!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.