w , ,

Zacznij stosować olejek rycynowy a zobaczysz, jak zmienia się Twoje ciało

Nakładanie olejku rycynowego na włosy.
ktomalek.pl

Długie i lśniące włosy z olejkiem rycynowym

Stosowanie olejku rycynowego wpłynie również korzystnie na kondycję naszych włosów! Przede wszystkim warto pamiętać o stosowaniu olejku, kiedy mamy problem z wypadającymi włosami. Jest to częsta dolegliwość u kobiet po ciąży bądź u osób, mających problemy hormonalne.

W takiej sytuacji najlepiej nałożyć olejek na skórę głowy i delikatnie go wmasować. Najlepsze efekty osiągniemy, jeśli nałożymy na włosy foliowy czepek i pójdziemy spać. Rano warto aż dwukrotnie umyć włosy, aby nie były przetłuszczone. Zabieg warto stosować 1-2 razy w tygodniu.

Jeśli zaś zależy nam na tym, aby nasze włosy lepiej się rozczesywały i były pełne blasku, to warto wetrzeć w nie olejek rycynowy. Najlepiej wziąć kilka kropli olejku, rozgrzać je lekko w dłoniach i wetrzeć w końcówki włosów oraz włosy na całej długości.

Zobacz także:  To wino niszczy ziemię i zdrowie

Możemy zostawić wówczas olejek na kilka godzin. Następnie go zmyć. W tej sytuacji możemy zastosować nieco większą ilość olejku i powtarzać tę czynność raz w tygodniu. Jeśli jednak nie chcemy zmywać olejku, to nakładamy jedynie kilka kropli. Taki zabieg możemy stosować po każdym myciu włosów.

Ziemniaki w koszyczkach.

Ziemniaki są trujące dla ludzi – uważaj na nie

Konferencja w agencji marketingowej.

Ciekawostki o marketingu. Zobacz, jak wpływa na Ciebie świat sprzedaży