w ,

Nowa choroba atakuje coraz więcej osób! Pierwsze objawy

Nowa choroba atakuje coraz więcej osób! Pierwsze objawy

Ostatnie lata pokazały, że tak naprawdę niewiadomo nic o ludzkim organizmie. Strach przed nowymi chorobami jest jeszcze większy. Syndrom hawański atakuje coraz więcej osób. Co stoi za tym pojęciem?

Nowa choroba atakuje coraz więcej osób! Pierwsze objawy
Syndrom hawański – pierwsze objawy

Pierwsze przypadki

Pierwsze przypadki odnotowano w Hawanie na Kubie u amerykańskich urzędników i pracowników wywiadów tam stacjonujących. W tym momencie na dziwne objawy skarżą się inne osoby, z różnych zakątków świata. To niewyjaśnione schorzenie daje objawy neurologiczne, takie jak: silne, nagłe zawroty i bóle głowy oraz napady nudności. Niekiedy objawy utrzymywały się znacznie dłużej. Niektóre z osób objęte schorzeniem wymagały leczenia ambulatoryjnego.

Zobacz także:  Zafunduj sobie domową terapię

Syndrom hawański – pierwsze objawy

Brak jest dokładnych liczb osób, które zachorowały. Zmiany, jakie zachodzą w mózgu po przebyciu bądź w trakcie choroby nie są zbadane i ciężko ustalić fakty. Brak wskazań utrudnia walkę z tym zagrożeniem. Część osób doświadczyła nieodwracalnych zmian w mózgu, które mogą wpływać na ich dalsze zdrowie i życie.

Zobacz także:  Top wśród żywności. Zobacz, które produkty warto spożywać codziennie

Raport

Według Raportu Narodowej Akademii Nauk (NAS) z 2020 roku, może chodzić o broń mikrofalową. A dokładniej, chodzi o celowe ukierunkowanie impulsem energii elektromagnetycznej w zakresie częstotliwości fal radiowych, w tym mikrofali. Teoria ta nie została jeszcze potwierdzona. Nie ma na ten moment określonych dowodów.

Zobacz także:  Deja vu - o co z nim chodzi