w , ,

Uważaj na syndrom oblężonej twierdzy

Widok z dronu na Rosję.
unsplash.com

Stany Zjednoczone a Rosja

Wydaje się, że syndrom oblężonej twierdzy wykorzystują również Amerykanie. O ile rosyjscy politycy budują u swoich obywateli poczucie izolacji na arenie międzynarodowej, wynikające z sytuacji politycznej, o tyle Amerykanom nie na rękę jest ich indywidualizm.

Rosjanie nie podążają za zachodnimi trendami, co może się nie podobać władzom Stanów Zjednoczonych, które posiadają w swoich rękach niepodważalną dominację. W związku z tym w interesie Amerykanów jest umniejszanie Rosjanom.

Zobacz także:  Zamienniki niezdrowego jedzenia. Koniecznie musisz ich spróbować

Jedną z technik, którą stosują w celu ukazania swojej dominacji nad Rosją, jest właśnie wspomniany syndrom. Władze USA przedstawiają Rosję jako ogólne zagrożenie dla bezpieczeństwa i pokoju na świecie.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.