w ,

Szokujące badania naukowców! W organizmie człowieka jest nieskończenie wiele komórek o charakterze nowotworowym

badania naukowców

Codziennie rzesze naukowców starają się znaleźć lekarstwa i sposoby leczenia różnych chorób. Pielęgnacja i dbanie o zdrowie na pewno pomaga w osiąganiu jak najlepszych wyników oraz sprzyja niechorowaniu. Nie zawsze jednak to wystarcza. Zobacz, czego nie wiesz o swoim organizmie, a może spowodować chorobę. Czy wiedziałeś, że w twoim organizmie są komórki nowotworowe?

Zobacz także:  CO2 zabije 83 miliony ludzi

Nieskończenie wielka liczba komórek o charakterze nowotworowym.

W środku twoich jelit prawdopodobnie istnieje ponad 90% komórek, które mogą powodować nowotwory. Pozytywna informacja jest taka, że najpewniej nigdy nie będą miały wpływu na Twoje zdrowie i życie. Badacze z Centrum Badań nad Nowotworami Uniwersytetu Colorado, potwierdzają, że w organizmie człowieka jest nieskończenie wielka liczba komórek o charakterze nowotworowym.

Zobacz także:  Dania na upalne dni - proste przepisy na 5 dni

Komórki nowotworowe

Według badań naukowców, wynikałoby, że w ludzkim ciele znajduje się około 100 miliardów posiadających mutację nowotworową. Do spowodowania choroby, wystarczy zaś tylko jedna. Nie należy się obawiać. Każda komórka ciała nosi w sobie jakąś mutację. Jednak, nie wszystkie stanowią zagrożenie. Naukowcy chcą dalej badać kwestie powstawania nowotworów. Zamierzają wykorzystać informacje, by móc opracować schemat wykrywania nowotworów wcześniej oraz zwrócić uwagę na tendencje pojawiające się w organizmach ludzi.

Zobacz także:  Ludzie są zaskakująco podobni do stworzeń sprzed 550 mln lat. Czy to nasi przodkowie

skamieniałość embrionu dinozaura

Niesowite odkrycie! Naukowcy odnaleźli skamieniałość embrionu dinozaura

5 produktów

5 produktów, które tak naprawdę nie są niezdrowe