w

17 znanych firm ukrywało to w swoim logo, nikt z nas tego nie zobaczył

The 17 Famous Logos with a Hidden Meaning That We Never Even Noticed

16. Adidas

Nazwa Adidas pochodzi od nazwiska jej założyciela, Adolfa Dasslera. Logo firmy zmieniało się z czasem, ale zawsze zawierało trzy paski. Obecna konfiguracja to trzy paski ustawione pod kątem, które razem tworzą trójkąt.

Takie ułożenie pasków symbolizuje górę, reprezentującą wyzwania, które muszą pokonać wszyscy sportowcy. Ukryte w logo Adidas znaczenie to zachęta do parcia do przodu pomimo niepowodzeń i różnych “gór” do pokonania.

Czasami musimy wyjść pod jedną górę, by pojawiła się przed nami następna. Nie oznacza to, że mamy się poddawać, wręcz przeciwnie jest to zachęta do tego, by zdobywać każdy kolejny szczyt!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.