w , , ,

Tomasz Karolak ponownie na ekranach kinowych produkcji

Tomasz Karolak

Aktor tylko w tym roku może pochwalić się premierą czterech kinowych filmów, w których zagrał większe lub mniejsze role. Tej jesieni, przed seansem w zwiastunach wszystkich polskich filmów, pojawiał się właśnie on. Będziemy mogli go obejrzeć w produkcjach takich jak: „Szczęścia chodzą parami, „Listy do M. 4”, „Banksterzy” i „Jak zostać gwiazdą”.

W ostatnim wywiadzie z Barbarą Skrodzką aktor przyznał, że może mówić o sobie „szczęściarz”, jednak ściśle wiąże to z życiową filozofią, która polega na tym aby akceptować naturalny rozwój wydarzeń:

„Akceptuję wszystko, co do mnie przychodzi, nie buntuję się i o nic nie walczę. Jestem aktorem, który nigdy nie miał zrobionych przyzwoitych zdjęć, żadnego portfolio, agenta. Wszystko przyszło do mnie samo. I to jest moja życiowa filozofia. Chyba dlatego jestem uważany za człowieka, który jest obdarzony szczęściem. Czy tak faktycznie jest? Tego nie wiem, nie analizuję. Popełniłem w życiu błędy, jak każdy, ale wciąż jestem otwarty na to, co może mnie spotkać.”

Z całą pewnością można mówić, że aktor spełnia się zawodowo. Tomasz Karolak współpracował z takimi reżyserami jak Jerzy Stuhr, Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz. A do tego dochodzą też nazwiska takie jak: Łukasz Palkowski, Maciej Pieprzyca, Janusz Kondratiuk, Patryk Vega, Mitja Okorn czy Marek Koterski.

Tomasz Karolak

MTV EMA 2020. Lady Gaga z wieloma nominacjami

Tomasz Karolak

Najmądrzejsze psy na świecie! 10 ras psów