w , , , , ,

Warszawski Festiwal Filmowy – bilety już w przedsprzedaży!

film

To już 36. edycja słynnego, filmowego wydarzenia! Warszawski Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 9-18 października. Podczas imprezy widzowie będą mogli zobaczyć w salach Kinoteki i Multikina Złote Tarasy ponad 170 filmów z całego świata.

Tegoroczny festiwal otworzy film pt.: „Księga Wizji” w reżyserii włosko-szwajcarskiego Carlo Hintermanna. Natomiast filmem zamykającym wydarzenie, będzie rosyjska produkcja pt.: „Drodzy towarzysze!” Andrieja Konczałowskiego, który otrzymał specjalną nagrodę jury na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Przedsprzedaż biletów na seanse

1 października rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na 36. Warszawski Festiwal Filmowy. Wejściówki można kupić online oraz w Kinotece PKiN w godzinach 11:00-20:00.  Pełna rozpiska projekcji jest dostępna w formie .pdf pod adresem: https://wff.pl/film-schedule. Zobacz czy znajdziesz coś dla siebie, tematyka dzieł jest niezwykle różnorodna.

Organizatorzy zachęcają do logowania na stronie internetowej festiwalu w panelu „Mój WFF”. Każdy widz może ułożyć tam swój osobisty harmonogram, który następnie można wydrukować i opłacić w kasach przedsprzedaży lub online.

film

Odkurzacz z Lidla. Jego użycie grozi pożarem!

film

Zdrowotne właściwości dyni!