w , ,

Już wiemy gdzie powstanie ludzka kolonia w kosmosie

Ziemia, Księżyc i Ceres w kosmosie.
urania.edu.pl

Ceres – miejsce w komosie dla ludzi

Ceres jest największą w Układzie Słonecznym asteroidą. Krąży między Jowiszem a Marsem. Jest ona także jedyną planetę karłowatą, która znajduje się bliżej Słońca niż Neptun.

To oznacza, że mieszkanie w jej pobliżu dawałoby ludziom możliwość komfortowego korzystania z uroków mieszkania w kosmosie, ale i szansę na powrót na Ziemię z atrakcyjnej lokalizacji, w każdej chwili.

Zobacz także:  Produkty Bogate w Żelazo: Klucz do Zdrowej Diety

Średnica Ceres wynosi aż 925 kilometrów, co pozwalałoby na rozbudowę nowoczesnej technologicznie infrastruktury, umożliwiającej poszczególnym ludziom wygodne komunikowanie się z całą, potencjalną, kolonią.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.