w ,

Zaginął Maciej Aleksiuk. Zbigniew Stonoga wyznaczył nagrodę

Zbigniew Stonoga

Maciej Aleksiuk (20l.) po raz ostatni był widziany w nocy z piątku na sobotę w klubie X-Demon we Wrocławiu. Chłopak ma 175 cm wzrostu, wysportowaną sylwetkę i ciemne blond włosy.

Na stronie „Zaginieni – Szukamy Was” czytamy:

„Jeśli ktokolwiek z was posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem telefonu 71 340 46 60 lub numerem alarmowym 112.”

Zbigniew Stonoga zaangażowany w akcje poszukiwawczą

Na profilu facebookowym Stonogi możemy znaleźć informację o tym, co udało mu się do tej pory ustalić. Jego zdaniem w mieście działa zorganizowana grupa przestępcza, która z wyprzedzeniem wybiera ofiary. –

„Mam nadzieję że Maciek żyje. Ostatnie tygodnie pewnych zdarzeń z Wrocławia wskazują, że w mieście działa grupa typująca młodych ludzi, którzy zostają poczęstowani „pigułką”, po której niczego nie pamiętają. A następnie odnajdują się w parkach, tramwajach z całym posiadanym przez siebie majątkiem. Aż czterech z nich nosiło ślady profesjonalnego przygotowania do zabiegu chirurgicznego. Maciek mógł też wpaść do wody, ale mam nadzieję że obie hipotezy są błędne. Nie podoba mi się zainteresowanie chłopakiem pod klubem. Ustalę ochroniarzy, którzy go pobili – bo został dotkliwie pobity. Na samym końcu zajmiemy się klubem.”

Zbigniew Stonoga za odnalezienie młodego mężczyzny wyznaczył wysoką nagrodę finansową.

Zbigniew Stonoga

Ambasadorzy w Polsce popierają LGBT. Powstał list otwarty

Zbigniew Stonoga

Czy Rafał Collins wkroczy do polityki?