w

7 pomysłów na gadżety firmowe z logo

7 pomysłów na gadżety firmowe z logo

Technologie druku oferowane przez innowacyjne urządzenia dają dziś nieskończenie wiele możliwości personalizacji różnych przedmiotów codziennego użytku. Najczęściej nadruki na gadżetach wykorzystują firmy, które dzięki temu zyskują ciekawe materiały reklamowe dla swoich kontrahentów, klientów i pracowników. Które z nich należą do szczególnie wartych polecenia? Oto 7 naszych top pomysłów!

1. Torby na zakupy

Ekologia zdecydowanie idzie w parze z polityką wielu firm, dlatego zlecając nadrukowanie firmowego logo na płóciennej torbie, można zyskać bardzo dobry gadżet reklamowy. Konsumenci coraz chętniej noszą je zamiast foliowych reklamówek, więc osoby, którym wręczysz swoją torbę z logo, będą w przyszłości nienachalnie promowały Twoją markę wśród innych osób na zakupach!

2. Koszulka z nadrukiem

To żadna nowość – raczej klasyk, który po prostu nigdy się nie znudzi. Zwyczajny T-shirt w odpowiednim kolorze, ozdobiony nazwą Twojej firmy, więc koszulka z nadrukiem, to coś, co ludzie bardzo często wykorzystują jako dodatek do swoich casualowych stylizacji – i to wielokrotnie!

3. Kubek

To świetny pomysł na gadżety dla pracowników z okazji świąt czy jubileuszy firmy, ale również jako nagroda w konkursie dla klientów. Kubków nigdy za wiele – a ten z ciekawym, humorystycznym logo może okazać się tym ulubionym, z którego kawa smakuje najlepiej!

4. Podkładka pod kubek

Szczególnie dobrze wygląda w zestawie z kubkiem z logo firmy! Będzie świetnym pomysłem na prezenty dla pracowników, ale nie tylko. Oryginalne podkładki firmowe sprawdzą się, jeśli współpracujesz z hotelami, barami czy gabinetami kosmetycznymi, lub prowadzisz swoją działalność właśnie w tej branży.

5. Poduszki

To bardzo miły akcent, który z pewnością rozjaśni wnętrze każdego domu. Takie poduszki idealnie prezentują się jako element wyposażenia wnętrz specyficznych firm – na przykład salonów meblowych, w których mogą posłużyć jako dekoracja kanap lub nawet darmowy gadżet do zakupionych produktów, w hotelach, apartamentach na wynajem, w poczekalniach dentystycznych na sofie i podobnych miejscach.

6. Puzzle

Odpowiednio zaprojektowana grafika z dyskretnym nawiązaniem do logo czy działalności firmy w postaci układanki to wspaniały gadżet reklamowy, który może posłużyć jako prezent dla pracowników na święta lub nagroda w konkursie. To produkt nie tylko spełniający swoje marketingowe zadanie, ale również bardzo rozwijający – idealny dla dzieci!

7. Notes

Listy zakupów, plany dnia, szczególne wydarzenia – niektóre sprawy wymagają zanotowania w miejscu, do którego zawsze masz dostęp. Czasem brakuje nam właśnie kawałka papieru i długopisu, gdy jedziemy samochodem, czy potrzebujemy szybko zapisać czyjś numer telefonu. Jeśli osoba, której wręczymy notatnik z logo firmy, będzie go miała akurat pod ręką – z pewnością ten fakt zbuduje u niej pozytywne skojarzenie z Twoją marką!

Jak widzisz, gadżety reklamowe nie muszą być niczym szczególnie wymyślnym, aby dobrze sprawdziły się w swojej roli. Wystarczy tylko dobry pomysł, wykonawca i plan na to, w jaki sposób i komu rozdać je, aby subtelnie rozpowszechniały wizerunek Twojej marki w świecie!