w

Dlaczego warto sięgnąć po męski masturbator?

Dlaczego warto sięgnąć po męski masturbator?

Część mężczyzn waha się, nie wiedząc, czy zainwestować w profesjonalną zabawkę erotyczną typu masturbator. Czy warto wydać pieniądze na taki produkt? Odpowiedź jest prosta, a zarazem jednoznaczna – jak najbardziej! Rynek zabawek erotycznych pozostaje otwarty na potrzeby obu płci. Jeżeli chodzi o seks zabawki dla panów, do najpopularniejszych należą różnego typu gadżety do masturbacji. Dlaczego warto po nie sięgać? Który model kupić, aby zapewnić sobie jak największą satysfakcję? Postawić na opcję z systemem wibracji czy wybrać klasyczny masturbator?

Masturbatory dla mężczyzn – czy warto?

Za tym, że zamówienie masturbatora to świetny pomysł, przemawia szereg argumentów. Najważniejszy z nich to rozładowanie napięcia seksualnego. Artykuły z tej kategorii można podzielić na rozmaite rodzaje różniące się między sobą rozmiarami, kształtem oraz funkcjami. Wszystkie jednak mają jedno podstawowe zadanie – sprawić użytkownikowi rozkosz. Już ten jeden powód w pełni wystarczyłby do zakupu, niemniej pozostałe również są przekonujące.

Niektórzy wychodzą z założenia, że masturbatory to gadżety erotyczne przeznaczone dla samotnych. Rzeczywiście, pewien procent klientów sex-shopów to single, którzy sięgają po zabawki, gdyż nie mogą realizować swoich potrzeb z partnerem. Nie można jednak powiedzieć, że z masturbatorów korzystają wyłącznie oni. Przybywa par, które lubią sprawiać sobie przyjemność seks zabawkami. Męski masturbator sprawdza się w tej roli równie dobrze, jak pozostałe gadżety. Kochankowie mogą traktować go jako podniecający element gry wstępnej albo urozmaicenie stosunku.

Masturbatory z wibracją czy bez – co wybrać?

Skoro wiemy już, że warto wyposażyć się w masturbator, pozostaje wytypować właściwy model. Przyszli posiadacze mają olbrzymi wybór. Mogą zdecydować się na wariant z różnymi trybami wibracji, które będą dodatkowo stymulować penisa w trakcie igraszek. Dużym powodzeniem cieszą się także masturbatory bez wibracji. W zależności od modelu mogą mieć wnętrze wyłożone materiałem zwiększającym doznania albo posiadającym specjalne wypustki. W trakcie masturbacji będą pobudzać prącie, dostarczając dodatkowych wrażeń.

Współcześnie producenci z branży erotycznej mają naprawdę wiele do zaproponowania mężczyznom poszukującym dla siebie odpowiedniej zabawki. Jednym wystarczy prosty tunel obłożony miękką tkaniną, inni oczekują gadżetu na poziomie premium. Klienci z tej grupy będą zadowoleni z zakupu masturbatora z funkcją wibracji (mogą znaleźć wersję z nawet 30 trybami!). Przypadnie im do gustu wariant do stymulowania żołędzia albo niezwykle realistyczny masturbator z cyberskóry.

Realistyczne masturbatory

Asortyment sklepów obejmuje duże modele przypominające kobiece miejsca intymne. Mogą mieć postać tunelu zakończonego anusem, genitaliów z pośladkami albo rury z ustami i językiem. Nie brak też amatorów artykułów z podświetleniem, w żywych, nietypowych kolorach czy z materiałów takich jak przeźroczyste, bezzapachowe tworzywo TPR. Bez względu na to, co ostatecznie wybierze przyszły właściciel, z pewnością nie pożałuje.