w

Jaka jest definicja sugar daddy?

Jaka jest definicja sugar daddy?
Happy blonde woman with luxury hairstyle and makeup smile while her sugar daddy wears a decoration on her neck. Rich elder man with grey hair. Blonde woman eye wink at camera

Sugar Daddy to mężczyzna niezależny, dobrze sytuowany i pewny siebie. Bez względu na swoje życie osobiste i trwałe związki, poszukuje Sugar Baby, czyli kobiety, której proponuje wsparcie w zamian za mile spędzony czas. Czym jeszcze jest Sugar Daddy i Sugar Dating?

Związek nieformalny, a może przyjacielskie relacje, które łączą mężczyznę o ugruntowanej pozycji i niezależności finansowej, z młodszą kobietą potrzebującą wsparcia? Tak w dużym skrócie można określić relację, która pojawia się pomiędzy dwojgiem osób biorących udział w Sugar Dating, czyli czymś, co nie do końca odpowiada potocznemu randkowaniu. Bo Sugar Daddy (czyli współtwórca Sugar Dating) to opiekun, mentor, ale również osoba, która w przyjemny sposób, chce spędzić swój wolny czas z Sugar Baby, kobietą do spotkań.

Na czym opiera się relacja pomiędzy wspomnianymi osobami i jak dokładnie definiuje się Sugar Daddy? Sprawdźmy bliżej!

Silna osobowość i wysoki status społeczny – Sugar Daddy i jego możliwości

Choć mogłoby się wydawać, że relacja pomiędzy starszym mężczyzną i młodszą kobietą może podążać w wyłącznie jednym kierunku to Sugar Dating, czyli aranżowane spotkania szybko obalają ten mit. 

W relacji z Sugar Daddy nie chodzi bowiem wyłącznie o wymianę płatności, czy relację transakcyjną. Nieformalny i niezobowiązujący, ale ekskluzywny związek ma w praktyce stać się relacją pełną zaangażowania i stabilności. 

Sugar Daddy spotyka się z zainteresowaną dziewczyną, a następnie wspiera ją w poprawie statusu materialnego miło spędzając czas. Ważne, aby wybrana Sugar Baby odpowiadała jego stylowi życia i umożliwiała wypoczynek lub była przyjemnym dodatkiem do spotkania biznesowego. 

W polskim tłumaczeniu definicja Sugar Daddy oznacza cukrowego tatusia, a termin ten pochodzi prawdopodobnie od mężczyzny, który utrzymywał związek z dużo młodszą kobietą.

Ważne, w relacji pomiędzy Sugar Daddy i Sugar Baby nie ma przyzwolenia na pornografię lub seks za pieniądze. Związek powinien być podyktowany przede wszystkim przyjemną relacją dla obu stron.