w

Jaka jest definicja sugar daddy?

Jaka jest definicja sugar daddy?
Happy blonde woman with luxury hairstyle and makeup smile while her sugar daddy wears a decoration on her neck. Rich elder man with grey hair. Blonde woman eye wink at camera

Sugar Daddy to mężczyzna niezależny, dobrze sytuowany i pewny siebie. Bez względu na swoje życie osobiste i trwałe związki, poszukuje Sugar Baby, czyli kobiety, której proponuje wsparcie w zamian za mile spędzony czas. Czym jeszcze jest Sugar Daddy i Sugar Dating?

Związek nieformalny, a może przyjacielskie relacje, które łączą mężczyznę o ugruntowanej pozycji i niezależności finansowej, z młodszą kobietą potrzebującą wsparcia? Tak w dużym skrócie można określić relację, która pojawia się pomiędzy dwojgiem osób biorących udział w Sugar Dating, czyli czymś, co nie do końca odpowiada potocznemu randkowaniu. Bo Sugar Daddy (czyli współtwórca Sugar Dating) to opiekun, mentor, ale również osoba, która w przyjemny sposób, chce spędzić swój wolny czas z Sugar Baby, kobietą do spotkań.

Na czym opiera się relacja pomiędzy wspomnianymi osobami i jak dokładnie definiuje się Sugar Daddy? Sprawdźmy bliżej!

Silna osobowość i wysoki status społeczny – Sugar Daddy i jego możliwości

Choć mogłoby się wydawać, że relacja pomiędzy starszym mężczyzną i młodszą kobietą może podążać w wyłącznie jednym kierunku to Sugar Dating, czyli aranżowane spotkania szybko obalają ten mit. 

W relacji z Sugar Daddy nie chodzi bowiem wyłącznie o wymianę płatności, czy relację transakcyjną. Nieformalny i niezobowiązujący, ale ekskluzywny związek ma w praktyce stać się relacją pełną zaangażowania i stabilności. 

Sugar Daddy spotyka się z zainteresowaną dziewczyną, a następnie wspiera ją w poprawie statusu materialnego miło spędzając czas. Ważne, aby wybrana Sugar Baby odpowiadała jego stylowi życia i umożliwiała wypoczynek lub była przyjemnym dodatkiem do spotkania biznesowego. 

W polskim tłumaczeniu definicja Sugar Daddy oznacza cukrowego tatusia, a termin ten pochodzi prawdopodobnie od mężczyzny, który utrzymywał związek z dużo młodszą kobietą.

Ważne, w relacji pomiędzy Sugar Daddy i Sugar Baby nie ma przyzwolenia na pornografię lub seks za pieniądze. Związek powinien być podyktowany przede wszystkim przyjemną relacją dla obu stron.

Napisane przez Daniel

Student uczelni biznesowej, założyciel portalu Sztosowe.pl, pasjonat nauk przyrodniczych. Interesujący się zdrowym żywieniem, dbaniem o swoje ciało, sportem oraz psychologią. Autor licznych publikacji dotyczących zdrowia oraz urody.