w , ,

Wśród glonów odkryto trzecią płeć

Trzecia płeć wśród glonów.

Trzecia płeć to dla wielu temat bardzo kontrowersyjny. Okazuje się jednak, że w naturze faktycznie występuje coś więcej niż płeć damska i męska! Aktualnie naukowcy zaobserwowali to wśród glonów.

Okazało się, że u pewnego rodzaju glonów występują zarówno damskie, jak i męskie komórki. To jednak nie jedyny dowód na istnienie trzeciej płci, będącej niejako połączeniem dwóch, które były nam dotychczas znane.

Przedstawiciele nowo odkrytej płci mogą również kopulować z osobnikami płci męskiej, żeńskiej oraz biseksualnej. To jedno z najciekawszych odkryć tego roku!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.