w

Dlaczego warto wykupić konto na Netflixie?

Dlaczego warto wykupić konto na netflixie?

Serwisy streamingowe coraz częściej zastępują nam telewizję kablową. Dzieje się tak dlatego, że ich oferta jest o wiele większa, a każdy film czy serial możemy obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie, a nie wtedy, gdy akurat leci w TV. Spośród wielu dostępnych serwisów wciąż najbardziej popularny jest Netflix. Oto kilka powodów, dla których warto wykupić abonament.

Imponująca oferta

Kolekcja filmów i seriali na Netfliksie rozwija się od 25 lat, czyli zanim komukolwiek w Polsce przyszło do głowy, że pewnego dnia nie będziemy potrzebowali telewizji. Twórcy serwisu zaczynali od wysyłania filmów na DVD pocztą, jednak od 2007 roku skupiają się wyłącznie na mediach strumieniowych – czyli transmitowaniu filmów przez internet bezpośrednio na urządzenia odbiorców.

Przez te lata oferta serwisu rosła i obecnie, subskrybując Netflix, możesz wybierać spośród ponad 3500 tytułów, w tym ponad dwie trzecie to filmy, a jedna trzecia – seriale.

Jak wykupić konto Netflix?

Serwis oferuje kilka rodzajów subskrypcji. Możesz wykupić pakiet podstawowy, który jest niedrogi i pozwala oglądać na jednym urządzeniu naraz. Jeśli chcesz mieć dostęp do jakości HD lub Ultra HD i oglądać jednocześnie na kilku urządzeniach, miesięczny koszt będzie odpowiednio wyższy.

Wykupując dostęp, możesz podpiąć kartę płatniczą lub wykorzystać doładowanie Netflix. Karta Netflix to kupowany w sklepach stacjonarnych kod doładowujący, który możesz wykorzystać jako subskrypcję. Sprawdzi się ona doskonale jako voucher podarunkowy dla fana filmów lub seriali, a co więcej, karta podarunkowa Netflix może być doładowana dowolnie wybraną kwotą. Można je dostać w wybranych sklepach stacjonarnych, w tym w sieci Żabka, sprawdzi się więc także jako prezent na ostatnią chwilę.

Więcej korzyści

Świetnym rozwiązaniem dla osób korzystających z Netfliksa jest możliwość pobierania plików na urządzenie. Jeśli na przykład czeka cię podróż samolotem lub pociągiem albo wybierasz się na urlop w miejsce, gdzie nie ma szybkiego internetu, możesz zapisać na swoim tablecie lub telefonie cały sezon serialu, a nawet więcej. W ten sposób nie czeka cię nuda ani denerwujące przerwy podczas odtwarzania filmu.

Netflix ma też świetną ofertę tytułów dla dzieci, od najmłodszych po nastolatków. Wciąż nowe sezony najpopularniejszych bajek, a także własnych serii Netfliksa tworzą świat, od którego dzieciakom aż ciężko się oderwać.

Ostatnią, ale nie najmniejszą zaletą serwisu jest duża liczba produkcji własnych, w tym również takich o nowoczesnej treści, dostosowanej do zmieniającego się świata i współczesnej kultury. Słynna już polityka równościowa firmy uczy dużych i małych, że każdy zasługuje na szacunek, a każda historia może mieć happy end.