w

Gry online, w które możesz pograć podczas kwarantanny

gry online

Nudzi Ci się podczas kwarantanny? Dom jest cały posprzątany, wszystko poczyszczone, filmy i seriale obejrzane, a Ty nie masz co robić? Proponujemy popularne gry online, w które obecnie gra masa Polaków! Dołącz do rozgrywki i spróbuj swoich sił.

Poniżej prezentujemy naszym zdaniem najlepsze gry online, do zagrania w nie nie musisz nic pobierać. Wystarczy kliknąć w link i zarejestrować się, aby dołączyć do rozgrywki.

Vikings

taboola_com_theladbible_com_2017_04_03_b3b84182

Vikings: to ekscytująca gra strategiczna MMO, która przeniesie Cię w trudny świat Wikingów! Czas zbudować potężne Miasto, wezwać wściekłych Jomsvikingów i poprowadzić potężny Klan, aby stać się Konungiem Królestwa! Kliknij tutaj, aby dołączyć do rzogrywki!

League of Angels III

taboola_com_aol_com_2017_03_08_56f7eb23

League of Angels III to najnowszy 3D MMORPG z serii League of Angels. Zawiera nie tylko najnowocześniejszą grafikę 3D oraz znakomite efekty specjalne, ale także epicką bitwę między Aniołami i Smokami, która jest bardzo wciągająca.

Wytrenuj swojego anioła i stań na podium gry! Kliknij tutaj

Władca Smoków

195904-—-kopia

Władca Smoków: Nadeszły mroczne czasy smutku i zniszczenia. Władca ciemnych Smoków panuje na kontynencie, siejąc przerażenie wśród spokojnych obywateli! Zbuduj stolicę swojego królestwa, zbierz silną armię, zjednocz się z sojusznikami i pokonaj imperium, wykorzystując magię oraz moc uległych tobie stworzeń! Okiełznaj potężne smoki w nowej dynamicznej grze online, w której orkowie, elfy, ludzie i smoki walczą o władzę na potężnym kontynencie!

 • Walcz z orkami, elfami i smokami!
 • Zwerbuj do swojej drużyny doświadczonych bohaterów — od złośliwej wiedźmy po ognistego demona!
 • Zbuduj piękne miasto, wzbudzając zazdrość wrogów!
 • Wykorzystaj w walce śmiertelne konfiguracje umiejętności!
 • Oswajaj dzikie konie i smoki — siły lodu, ognia i ziemi połączyły się w tych potężnych stworzeniach
 • Stwórz unikalną broń w kuźni!
 • Połącz siły z przyjaciółmi w klanie i bierz udział w dużych wydarzeniach!
 • Walcz z innymi graczami na arenie PvP!

Wejdź do gry i odbierz swojego smoka! Kliknij tutaj.

Star Stable

myhorse

Star Stable to wspaniała wirtualna gra, w której odkrywasz przepiękną wyspę Jorvik na grzbiecie swojego własnego konia. Razem z tysiącami innych graczy będziesz w centrum ekscytujących wydarzeń i przygód, będziesz uczestniczyć w wyścigach, opiekować się swoim koniem w Twojej własnej stajni i rozwiązywać tajemnice spektakularnej, oryginalnej historii.

 • Wybierz i trenuj własnego konia: Rozpocznij swoją przygodę w Star Stable przez wybranie swojego własnego konia! Im bardziej doświadczonym jeźdźcem będziesz, tym większy będziesz mieć dostęp do specjalnych ras koni. Który z koni jest odpowiedni dla Ciebie? Możesz mieć tyle koni, ile tylko zechcesz!
 • Rozwiąż tyciące zadań: Jorvik to wyspa pełna tajemnic i przygód. Poznaj fascynujące postaci na całej wyspie i stań się częścią pasjonującej historii!
 • Graj razem z przyjaciółmi: Star Stable jest grą online, co oznacza, że możesz grać razem ze swoimi przyjaciółmi! Spotykaj swoich przyjaciół, wybieraj się z nimi na przejażdżki w ogromnym świecie! W Star Stable możesz zacząć swój własny klub jeździecki, brać udział w wyścigach czy omawiać nowe zadanie ze swoimi przyjaciółmi w przytulnych kawiarenkach!
 • Weź udział w wyścigu i wygraj nagrodę! Star Stable pełne jest utalentowanych jeźdźców, takich jak Ty! Możesz pokazać swoje umiejętności jeździeckie przez udział w wyścigach i zawodach! Ukończ wyścigi w pojedynkę lub bierz udział w mistrzostwach z innymi graczami. Niech wygra najlepszy!

Stwórz darmowe konto i przygotuj się na fantastyczną jazdę! Kliknij tutaj.

Total Battle

taboola_com_yifysubtitles_com_2018_02_08_bb8cee73

Total Battle to taktyczna strategia MMO. Zbierz bohaterów w jednym klanie, zbuduj potężny zamek, który odeprze każdy atak wrogów! Wytrenuj swoją armię, odkryj niesamowitą mapę pełną skarbów oraz potworów w świecie gry!

Odbierz swój zamek w Total Battle! Kliknij tutaj

Świt Aniołów

smok16

Świt Aniołów – Nowa gra przeglądarkowa MMORPG. Czeka na ciebie zachwycająca grafika 3D, wciągająca rozgrywka, kapitalna mechanika oraz mnóstwo innych rewelacyjnych elementów. Przygotuj się na niebywała przygodę, która nigdy ci się nie znudzi.

 • Rewolucyjna grafika HD w twojej przeglądarce. 360-stopniowa kamera pozwala ci na wybranie najlepszego widoku i rozkoszowanie się wspaniałymi bitwami.
 • Praktycznie nieograniczone sposoby na wzmacnianie twojego bohatera.
 • Szeroki wybór skrzydeł, broni, pancerzy, aur i innych modyfikowalnych przedmiotów.
 • Jeśli lubisz PvP, to mamy dla ciebie dobre wieści! Codzienne wydarzenia – 24-godzinna arena, na której możesz walczyć z innymi graczami o cenne nagrody. A jeśli jesteś członkiem gildii, możesz wziąć udział w niebywałych bitwach o przejęcie zamku.
 • Cała masa innych aktywności i trybów: od klasycznych misji i lochów po wojny i obronę wieży

Dołącz do niesamowitego świata rozgrywki. Kliknij tutaj

Napisane przez Daniel

Student uczelni biznesowej, założyciel portalu Sztosowe.pl, pasjonat nauk przyrodniczych. Interesujący się zdrowym żywieniem, dbaniem o swoje ciało, sportem oraz psychologią. Autor licznych publikacji dotyczących zdrowia oraz urody.