w , ,

Ta pięciolatka urodziła dziecko

Pięciolatka ze swoim dzieckiem na rękach.

Lina Medina to najmłodsza matka na świecie, której historia wzbudza ogromne emocje. Dziewczynka pochodzi z Peru i w 1939 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Jednak szokujące jest to, ile miała wtedy lat.

Z relacji lekarzy wynika bowiem, że dziecko musiało zajść w ciążę w wieku niespełna 5 lat. Lina urodziła swoje dziecko, gdy miała zaledwie 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni. To szokujące, gdy zdamy sobie sprawę, że w tym wieku większość dzieci chodzi do przedszkola.

Syn Liny przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Okazał się być zdrowym dzieckiem, które nazwano Gerardo. Cała historia jest jednak owiana tajemnicą, dotyczącą ojca dziecka.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.