w

Kiedyś okrzyknięto je najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie, zobacz jak wyglądają teraz!

bliźniaczki

Jaqi oraz jej mąż Kevin Clements urodzili bliźniaki znacznie wcześniej, niż się tego spodziewali, dziewczynki na całe szczęście urodziły się zdrowie i piękne. Rodzina Clements powitała bliźniaki Ava Marie i Leah Rose Clements w 2010 roku i podobnie jak w przypadku wszystkich rodziców noworodków ich życie zmieniło się drastycznie. Młode dziewczynki mają niezrównaną urodę i dzięki pomocy matki stały się już profesjonalnymi modelkami. Oto zdjęcia bliźniaków Clements, które urzekły cały Internet.

Wczesne przybycie bliźniaków

W dniu 7 lipca 2010 r. Jaqi Clements odwiedziła niespodziewanie swoje nowonarodzone dzieci Ava Marie i Leah Rose. Bliźniaczki przyszły, aż cztery i pół tygodnia wcześniej niż powinny, z czasem Jaqi zrozumiała, dlaczego.

piękne bliźniaczki
Jaqi Clements/Facebook

„Bliźniaczki przybyły cztery i pół tygodnia wcześniej, ale poznanie ich osobowości nadaje sensu ich przedwczesnemu pojawieniu się na świecie. Pojawią się wcześnie, niezapowiedziane i gotowe na wszystko”, powiedziała Jaqi.

Kliknij „NASTĘPNY”, aby dowiedzieć się, co Jaqi miała na myśli…

Napisane przez Daniel

Student uczelni biznesowej, założyciel portalu Sztosowe.pl, pasjonat nauk przyrodniczych. Interesujący się zdrowym żywieniem, dbaniem o swoje ciało, sportem oraz psychologią. Autor licznych publikacji dotyczących zdrowia oraz urody.