w

17 znanych firm ukrywało to w swoim logo, nikt z nas tego nie zobaczył

Logo apple.

Okazuje się, że niektóre z najbardziej znanych logo na świecie zostały zaprojektowane tak, aby wskazywać na coś znacznie więcej niż piękny wygląd. Popularne znaki marek często kojarzą nam się tylko z banalnymi rzeczami, które widać na pierwszy rzut oka.

Przez takie podejście zauważamy znaczeń i przekazów, które są ukryte w logo. W rzeczywistości wydaje się, że w niektórych przypadkach każda linia, krzywa i kolor są tak ze sobą połączone by symbolizować coś bardzo ważnego dla firmy.

Jeśli tak jak my zastanawiasz się nad tym, co sprzedawcy mieli na myśli tworząc swoje logo, przeczytaj poniższy artykuł. Oto 17 słynnych logo z ukrytymi znaczeniami, na które nigdy wcześniej nie zwróciłeś uwagi!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.