w

Aktorzy z Harrego Pottera, zobacz jak wyglądają teraz

harry potter aktorzy

Prawdziwy przypływ popularności nadszedł wraz z wypuszczeniem do kin pierwszych filmów wzorowanych na twórczości J.K Rowling. Mimo dużych obaw o sam film i trudność w zwizualizowaniu świata magii, przy jeszcze niezbyt zaawansowanej technologii efektów specjalnych, pierwszy film skradł serca milionom fanów i pozyskał książkom nowych czytelników.

Szczególne miejsce w pamięci widzów wywarła postać samego Harryego Pottera, który stał się bohaterem i  autorytetem w walce ze złem dla młodszych i starszych pokoleń. W przygodach Pottera szczególne miejsce zajmował Ron Weasley – rudowłosy chłopak poznany na słynnym peronie prowadzącym do Hogwartu – oraz Hermiona Granger, zdolna i pilna czarodziejka z mugolskiej rodziny.

Jak aktorzy z Harrego Pottera wyglądają teraz? Kliknij „Następna”, aby zobaczyć!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.