w

Jako dzieci grali w filmach, zobacz jak wyglądają teraz

Jako dzieci grali w filmach

Aktorzy, którzy jako dzieci grali w filmach, byli znani na dużych ekranach w całej Polsce. Zobacz co robią i jak wyglądają teraz.

Anna Mucha
Polfilm/East News, Instagram

Anna Mucha

Nie planowała zostać aktorką, a na plan filmowy trafiła przez przypadek. Anna Mucha debiutowała na dużym ekranie rolą Sabinki w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy. Na casting do filmu przyszła tylko po to, żeby wesprzeć starającego się o rolę przyjaciela, jednak ktoś z ekipy filmowej namówił ją do spróbowania swoich sił i w ten sposób dziewczynka pierwszy raz stanęła przed kamerami. Od tamtej pory zagrała w kilkunastu produkcjach filmowych, m.in. w „Pannie Nikt” Andrzeja Wajdy, „Liście Schindlera” Stevena Spielberga czy „Chłopaki nie płaczą” Olafa Lubaszenko.

Jako dzieci grali w filmach, zobacz jak wyglądają teraz
Anna Mucha (Instagram)

Na swoim koncie ambitna aktorka ma kilkanaście ról serialowych, m.in. rolę Klary w kultowym serialu z lat 90. „Matki, żony i kochanki” czy rolę Magdy w „M jak miłość”.

Anna Mucha jest jedną z założycielek Instytutu „Kosmopolis” Fundacji Nauki, Kultury i Edukacji. Ma za sobą udział w kilku programach rozrywkowych, a wygraną w Tańcu z Gwiazdami Kryształową Kulę przekazała na rzecz Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Na co dzień mama Stefanii (8 l.) i Teodora (5 l.).

Napisane przez Daniel

Student uczelni biznesowej, założyciel portalu Sztosowe.pl, pasjonat nauk przyrodniczych. Interesujący się zdrowym żywieniem, dbaniem o swoje ciało, sportem oraz psychologią. Autor licznych publikacji dotyczących zdrowia oraz urody.