w , ,

Ile infekcji w ciągu roku jest normą, a kiedy powinniśmy zacząć się martwić

Mierzenie dziecku temperatury.

Wiele osób zastanawia się, ile chorób w ciągu roku możemy uznać za normę, a kiedy kolejna infekcja jest już wyraźnym sygnałem, że w naszym organizmie dzieje się coś złego.

Lekarze mają na to odpowiedź i zwracają uwagę na ważny aspekt, o którym wielu z nas zapomina – to, jak dużo chorujemy jest uwarunkowane przez czynniki, na które wiele osób nie zwraca uwagi.

Nasz organizm funkcjonuje w sposób całościowy, jest system naczyń połączonych – kiedy więc chorujemy, to powinniśmy pamiętać, że nie chodzi jedynie o słabą odporność a o jej przyczynę, która może zagrażać naszemu zdrowiu!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.