w , ,

Po legalizacji marihuany widoczny jest wzrost sprzedaży lodów i ciastek. Badanie jest tego potwierdzeniem

Marihuana.

Dyskusje nad tematem legalizacji marihuany wydają się nie mieć końca. Zaobserwowano znaczy wzrost sprzedaży specyfiku. Ma on tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jednak obecnie w polityce dostrzegalny jest trend, polegający na legalizacji marihuany w wielu krajach czy stanach w USA.

W związku z tym naukowcy rozpoczęli badania na temat tego, jaki wpływ ma legalizacja marihuany na wzrost sprzedaży kalorycznego, niezdrowego jedzenia, powodującego nadwagę. Dotychczas podobne publikacje się nie pojawiały.

Nie skupiano się bowiem na ogólnych skutkach legalizacji marihuany a bezpośrednio na tym, czy i jaki wpływ ma ona na nasze zdrowie. Badania wydają się być przełomowe i skłaniają nas do refleksji, że legalizacja marihuany może mieć wpływ na ogólny wzrost otyłości wśród społeczeństwa!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.