w

Największe metamorfozy gwiazd

Metamorfoza Doroty Rabczewskiej.

Gwiazdy, to osoby, które swoim zachowaniem oraz osiągnięciami sprawiają, że chętnie obserwujemy ich życie oraz zachodzące w nim zmiany. Lubimy patrzeć, jak wygląda życie osób utalentowanych – aktorzy, tancerze, muzycy czy różnego rodzaju celebryci, to mieszanka osób z różnych kręgów mniej lub bardziej artystycznych, które łączy jedno – są częstym tematem rozmów a zmiany w ich wyglądzie są obserwowane przez setki tysięcy Polek i Polaków.

Metamorfozy gwiazd sprawiają, że tygodniami mówi się tylko o nich! Kiedy któraś z osób po spektakularnej przemianie pojawi się w jakimś miejscu wszystkie obiektywy aparatów zwracają się w jej kierunku chcąc uwiecznić aktualny wygląd sylwetki, nosa czy figury.

W poniższym zestawieniu znajdziemy największe metamorfozy ostatnich lat i zobaczymy, co konkretne gwiazdy zyskały dzięki temu, że zdecydowały się wprowadzić, niekiedy drastyczne, zmiany w swoje życie. Zapraszamy do wspólnego oglądania zdjęć z przeszłości i przemian naszych polskich celebrytów.

Karolina Szostak przed odchudzaniem i po.
gwiazdy.wp.pl

Karolina Szostak i jej spektakularna przemiana

Karolina Szostak, czyli prezenterka sportowa i influencerka, to osoba, której nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. W świecie show-biznesu kobieta była znana raczej ze swoich krągłych kształtów, przy czym należy zaznaczyć, że zawsze prezentowała się kobieco i z klasą. Około 2017 roku prezenterka zaczęła stopniowo tracić kolejne kilogramy aż uzyskała sylwetkę, która jest marzeniem wielu kobiet na całym świecie! Obecnie, mimo, że od początku przygody Karoliny z odchudzaniem, minęły już ponad 3 lata, kobieta wciąż utrzymuje nienaganną sylwetką.

Zobacz także:  Andrzej Grabowski nagrał nową płytę. Fani są zachwyceni

Jak to się stało, że celebrytka nie wróciła do poprzedniej wagi? Metamorfoza gwiazd często wiąże się z tzw. efektem jojo. Oznacza to, że po kilku miesiącach od drastycznego schudnięcia kilogramy powracają. Jednak w przypadku Karoliny Szostak jest zupełnie inaczej, ponieważ kobieta stosuje zrównoważoną dietę i wciąż wraca do postu doktor Dąbrowskiej, na którym oparła swoją walkę z nadmiernymi kilogramami. Efekty są spektakularne a Karolina promienieje z każdym dnie jeszcze bardziej!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.