w ,

Top 10 nieudane operacje plastyczne gwiazd

Melanie Griffith przed i po operacjach plastycznych.

Operacje plastyczne mogą sprawić, że nasza twarz, ciało czy włosy będą prezentowały się nieskazitelnie, młodo i bez żadnych wad. Okazuje się jednak, że nie każda ingerencja chirurga w ludzkie ciało kończy się dobrze – nawet wtedy, gdy w grę wchodzą ciała gwiazd i ogromne pieniądze, którymi te dysponują. Nieudane operacje plastyczne gwiazd pokazują, że błędy estetyczne mogą przytrafić się każdemu i zmienić drastycznie wygląd.

Jak się okazuje tego rodzaju pomyłki nie są przestrogą dla celebrytów, którzy wciąż za pomocą chirurgicznego skalpela zmieniają swoje ciała. Części z nich udaje się zyskać niesamowity wygląd, którego zazdroszczą nawet nastolatki, ale część wciąż musi coś poprawiać w ciele, które nie rzadko wygląda znacznie gorzej niż przed rozpoczęciem serii operacji plastycznych. Sprawdź, które gwiazdy zdecydowanie źle ulokowały swój budżet!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.