w , ,

To grozi złamaniem penisa

Lekarze podczas operacji.

Karan Rajan jest brytyjskim chirurgiem, który ostatnio powiedział w social mediach, jak narażamy się na złamanie penisa! Mężczyzna od jakiegoś czasu za pomocą internetowych środków przekazu stara się edukować.

Ogranicza się głównie do społeczności Tik-Toka. Swoim widzom przekazuje medyczne ciekawostki i fakty w taki sposób, że później nie będą nabierali się na mity, które są często rozpowszechniane w sieci.

Tym razem postanowił przestrzec internautów przed tym, jaka jest najniebezpieczniejsza pozycja seksualna. Jego wiedzę szybko skonfrontowano z opiniami innych naukowców. Okazuje się, że sprawa nie jest tak jednoznaczna, jak by się wydawało.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.