w , ,

Naukowcy dowiedli, iż świnie potrafią grać w gry wideo

Świnia, grająca w gry.

Świnie przez większość osób są uważane za zwykłe zwierzęta, które raczej nie są utożsamiane z wyższą inteligencją czy z nadzwyczajnymi wśród zwierząt umiejętnościami.

Okazuje się jednak, że niesłusznie! Są to zwierzęta niezwykle zdolne, które potrafią stosunkowo szybko i efektywnie się uczyć! Dowiedli tego naukowcy, którzy nauczyli kilka osobników tego gatunku grać w gry wideo.

Hamlet, Omelette, Ebony i Ivory – bo tak nazywają się świnki, które opanowały tę umiejętność, zrozumiały, że między tym, co robią na padzie a tym, co dzieję się na ekranie występuje związek. Poznaj kulisy tego wyczynu!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.