w , ,

Wylecz cukrzycę chudnąc

Używanie glukometru.

Na konferencji  Europejskiego Stowarzyszenia Badań nad Cukrzycą eksperci stwierdzili, że cukrzyca typu 2 powinna być leczona za pomocą utraty wagi. Nie powinno to dotyczyć jedynie tych pacjentów, którzy zmagają się z widoczną otyłością czy nadwagą.

Problem cukrzycy nie dotyczy bowiem tylko tych, którzy mają problemy ze zbyt dużą wagą. Coraz częściej dotyka także osób, które mają prawidłowy indeks masy ciała, czyli BMI. Lekarze mówią, że istnieje pewne zjawisko, do którego powinniśmy się odnosić.

Chodzi o nasze ubrania! Jeśli nie mieścisz się w spodnie, w których chodziłeś, gdy miałeś 21 lat, to znaczy, że musisz schudnąć! Wówczas problem z cukrzycą się skończy. Tezy są naprawdę kontrowersyjne.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.