w ,

Psy są o nas zazdrosne nawet gdy nie mają rywala przed oczami

Kilka psów na smyczy.

Zastanawiałeś się kiedyś czy psy są zazdrosne? Każdy, kto miał kiedyś psa z pewnością zastanawiał się chociażby przez chwile nad tym, co właściwie czują względem nas nasze czworonogi.

Wielu właścicieli uważa, że ich przyjaciele są w stanie się na nich obrażać. Okazuje się także, że w badaniu sondażowym aż 8 na 10 respondentów uznało, że ich czworonożni przyjaciele są zazdrośni o inne zwierzęta!

Naukowcy z Nowej Zelandii przeprowadzili na zwierzakach badanie, którego wyniki dają jednoznaczną odpowiedź na temat ich zazdrości. Wyniki mogą być dla wielu zaskakujące i sporo mówią o naszych wzajemnych relacjach.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.