w , ,

Dlaczego jabłko klei się do rąk? Uważaj na to!

Jabłka, znajdujące się w wodzie.

Jabłka, to owoce pełen właściwości odżywczych, których warto sobie dostarczać. Najlepsze są te z rodzinnego sadu, które dojrzewały w promieniach słońca bez dodatku sztucznych nawozów. Niestety, tylko nieliczni mają szansę, by je mieć. Pozostali zastanawiają się, dlaczego jabłko klei się do rąk, kiedy chcemy je zjeść!

Większość z nas kupuje jabłka na targu albo w supermarkecie. Pierwsza opcja jest zdecydowanie zdrowsza, ale to druga ma więcej zwolenników. Kupowanie owoców w supermarkecie, to po prostu wygoda. Możemy kupić wszystko w jednym miejscu i skrócić czas zakupów nawet o kilkadziesiąt minut.

Okazuje się jednak, że wcale nie jest to dla nas tak korzystna opcja, jak mogłoby się wydawać. Myślałeś kiedyś nad tym, dlaczego jabłko klei się do rąk, kiedy kupisz je w markecie? To przyniesione z sadu czy z targu nie ma takich właściwości.

Odpowiedź na to pytanie zmienia punkt widzenia i sprawia, że nie chcemy więcej sięgać po owoce w marketach. Zamiast tego lepiej wspierać lokalnych rolników, mających do zaoferowania jabłka i inne owoce pełne zdrowia a wolne od szkodliwych substancji. Sprawdź, co kryje się pod lepką warstwą jabłek z marketu.