w , ,

Dieta DNA – ochrona przed rakiem i odchudzanie czy tylko nowa moda

Kobieta wykonująca badania w laboratorium.

Genodieta, nazywana często także dietą DNA czy dietą genetyczną, określana jest na podstawie naszego DNA. Dzięki temu ma być wyjątkowo spersonalizowana, a co za tym idzie – niezwykle skuteczna w działaniu.

Zbadanie naszego materiału genetycznego ma pomóc w dobraniu takich produktów do stosowania w codziennej diecie, że wyeliminujemy największe zagrożenia dla naszego zdrowia i będziemy mogli cieszyć się wymarzoną sylwetką oraz zdrowiem.

Ten rodzaj diety przywędrował do nas z samego Hollywood, gdzie cieszy się niezwykle dużą popularnością. W związku z tym i w Polsce coraz częściej możemy spotkać zarówno dietetyków, którzy zajmują się tą dietą, jak i atrakcyjne pakiety badań do wykonania, pod kątem dietetycznych wskazań.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.