w

Hotel na Mazurach: luksusowy wypoczynek wśród jezior i lasów

Hotel na mazurach: luksusowy wypoczynek wśród jezior i lasów

Masz już dość codziennej rutyny? Nawał zawodowych i domowych obowiązków wyjątkowo cię przygniata? Marzysz o zmianie otoczenia? Spraw sobie kilka dni wolnego i spędź je w wyjątkowym miejsce. Wcale nie musisz wyjeżdżać za granicę, żeby doświadczyć relaksu i luksusu na najwyższym poziomie! Wystarczy, że wybierzesz nasze polskie malownicze Mazury i odpowiedni hotel. Sprawdź, gdzie najlepiej odpoczniesz wśród majestatycznych jezior i lasów.

Najwyższy standard dla najlepszego odpoczynku – hotel na Mazurach 

Nie ważne gdzie, ważne z kim. Czy aby na pewno? Czy miejsce, w którym spędzasz swój czas wolny, naprawdę nie ma znaczenia? My uważamy, że ma, a jego wygląd pomaga w pełni odprężyć się i miło spędzić urlop. O ile na mazurski krajobraz nie mamy wpływu – zresztą on zawsze jest niezawodnie piękny – o tyle możemy zapewnić ci pobyt w wyjątkowym hotelu na Mazurach o wysokim standardzie. Wnętrza każdego z pokoi w Hotelu Mikołajki zaprojektowane zostały z myślą o tym, aby każdy gość mógł poczuć się w nich komfortowo i luksusowo. 

Metraż dostosowany do twoich potrzeb 

Pokoje hotelowe to z reguły małe pomieszczenia, w których trudno poczuć się komfortowo i jak w domu. Metraż i wystrój ma jednak ogromne znaczenie, zwłaszcza podczas wypoczynkowego wyjazdu. Z tego powodu zadbaliśmy o to, aby nasze wnętrza były przestronne i pełne ciepła. Metraże zaczynają się od 33 m2, a kończą się nawet na 70 w przypadku penthouse’ów. Każdy z pokoi urządzony został w klasycznym stylu, który nawiązuje do urokliwego mazurskiego otoczenia. 

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby wypocząć 

Mazury nie bez powodu nazywane są cudem natury. Piękne jeziora, niesamowita dzika przyroda i duża ilość współgrającej z nią infrastruktury w postaci przystani, mostów i zatoczek, czyni mazurski krajobraz niezwykle miłym dla oka. Mikołajki zaś to letnia stolica tego regionu Polski, znana głównie ze swoich sprzyjających żegludze warunków. Warto odwiedzić je o każdej porze roku – wszechobecne lasy i majestatyczne jeziora zapewniają spokojny wypoczynek niezależnie od pogody! Lokalizacja naszego hotelu również nie jest przypadkowa! Niezwykle cenimy sobie zachwycającą przyrodę, jak i infrastrukturę Mikołajek. To miejsce, w którym z pewnością wypoczniesz, a dzięki wysokiemu standardowi naszych pokoi i ich przytulnemu wystrojowi poczujesz się jak na najlepszych w życiu wakacjach, nawet jeśli odwiedzasz nas tylko na weekend. 

Pokój z widokiem dla prawdziwych żeglarzy i nie tylko

Mazurskie krajobrazy tuż za oknem i własna keja. Czy to możliwie? Jak najbardziej! Nasz hotel na Mazurach oferuje wyjątkowe apartamenty z niezwykłym widokiem na jezioro. Dodatkowo dzięki temu, że zlokalizowane są na parterze, poza tarasem wyposażone są w prywatną przystań, do której przycumować możesz jacht, motorówkę lub skuter wodny! To doskonały wybór dla każdego żeglarza, który chce mieć swoją łódkę na oku, a także dla koneserów pięknych pejzaży i miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Rezerwacja pokoi z widokiem możliwa jest online – zaplanuj urlop wcześniej i wybierz najlepszy apartament, w którym w pełni wypoczniesz!