w ,

Jyoti Amge – najniższa kobieta świata, czyli 63 centymetry kobiecości

Najniższa kobieta świata przy butelce z napojem.
Jyoti Amge Becomes The World's Smallest Woman...***EXCLUSIVE*** NAGPUR, INDIA - DECEMBER 08: Jyoti Amge poses for a photograph with a bottle of soft drink on December 08, 2011 in Nagpur, India. A teenager the size of a large watermelon became the worlds smallest woman after turning 18 today (FRIDAY). Tiny two feet tall Jyoti Amge, of Nagpur, India, celebrated the occasion with a birthday cake almost as big as her. Jyoti, who was already widely regarded as the worlds smallest girl, is anxiously waiting for confirmation she has grabbed the title from 2ft 3in American record holder Bridgette Jordan. PHOTOGRAPH BY Richard Grange / Barcroft India UK Office, London. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T +1 212 796 2458 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T +91 11 4101 1726 W www.barcroftindia.com

Wielu ludzi posiada cechy, które sprawiają, że wyróżniają się na tle innych. U jednych są to tatuaże, u innych kolor włosów a u jeszcze innych styl ubierania się. Jednak każda z tych rzeczy została przez ludzi w jakiś sposób wybrana.

Okazuje się jednak, że są na świecie osoby, które wyróżniają się na tle innych ze względu na to, jak zostały ukształtowane przez naturę. Jedną z takich osób jest najniższa kobieta świata, która ma zaledwie 63 centymetry wzrostu!

Kobieta nazywa się Jyoti Amge i pochodzi z Indii. Jej wzrost sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Wyróżnia się zarówno na tle kobiet, jak i mężczyzn. Jak wygląda życie osoby z takim wzrostem? Z jakimi problemami się spotyka i jaką osobą jest personalnie?

Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Przy okazji, warto pamiętać o tym, by nie oceniać ludzi jedynie przez pryzmat ich wyglądu czy niepełnosprawności a przez to, jacy są naprawdę!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.