w , ,

Baza na marsie z krwi i moczu

Baza na marsie z krwi i moczu

Baza na Marsie wydaje się być projektem, na którym ludzkości mocno zależy. Prawda jest jednak taka, że jej zbudowanie jest niezwykle trudne. O ile na papierze konstrukcja mogłaby już dawno powstać, to jej realizacja jest znacznie bardziej złożona.

Chodzi bowiem o to, że do zbudowania takiej bazy potrzebna byłaby olbrzymia ilość materiału, który trzeba byłoby w dużej mierze przetransportować z Ziemi. I właśnie tutaj pojawiają się pierwsze kłopoty.

Przetransportowanie jednego kilograma dowolnej materii z Ziemi na Marsa wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w wysokości co najmniej 1,5 tysiąca dolarów. Naukowcy wpadli więc na alternatywny pomysł. Baza powstanie, ale z ludzkiego moczu i krwi!

Treść od partnera: Mycie kostki brukowej – Odśwież swoją kostkę brukową dzięki naszym profesjonalnym produktom do mycia kostki brukowej. Zobacz naszą ofertę na norwit.pl i przywróć blask i czystość swojej kostce brukowej już dziś!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.